Values (7.x-1.0-rc4) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Revert
oc: Restablir

en: revert
oc: restablir

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Export data
oc: Exportar las donadas

en: Import data
oc: Données a importar

en: Values
oc: Valors

en: export
oc: exportar

en: Add more
oc: Rapondre
