Values (7.x-1.0-rc4) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.
