Values (7.x-1.0-rc5) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Revert
eo: Malfari

en: revert
eo: malfari

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.
