Values (7.x-1.0-rc5) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: revert
is: bakfæra

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.
