Values (7.x-1.0-rc5) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Revert
sv: Återställ

en: revert
sv: återställ

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Export data
sv: Exportera data

en: Import data
sv: Importera data

en: Values
sv: Värden

en: export
sv: exportera

en: Add more
sv: Lägg till fler

en: For exporting capabilities, please install the !ctools module.
sv: För exportfunktionalitet, var vänlig installera modulen !ctools.
