Values (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.
