Values (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс
