Values (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -
