Vardot Base Profile (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: All
af: Alle
