Vardot Base Profile (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত
