Vardot Base Profile (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Version
ka: ვერსია

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი
