Vardot Base Profile (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Unavailable
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ
