Vardot Base Profile (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: All
sl: Vsi
