Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Core
be: Ядро

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"
