Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Core
is: Kjarni

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur
