Vardot Base Profile (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie
