Vardot Base Profile (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།
