Vardot Base Profile (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Thank you, your submission has been received.
eo: Dankon, via transsendo estis ricevita.
