Vardot Base Profile (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Your search yielded no results
kn: ನಿಮ್ಮ ಹುಡುಕಾಟಕ್ಕೆ ಯಾವುದೇ ಫಲಿತಾಂಶ ಬರಲಿಲ್ಲ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
