Vardot Base Profile (7.x-2.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
