Vardot Base Profile (7.x-2.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
