Vardot Base Profile (7.x-2.5) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Basic page
ast: Páxina básica
