Vardot Base Profile (7.x-2.5) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio

en: Your search yielded no results
cy: Ni gynhyrchodd eich gwelediad unrhyw ganlyniadau.

en: Thank you, your submission has been received.
cy: Diolch, cafodd eich cyflwyniad ei dderbyn.
