Vardot Base Profile (7.x-2.5) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Content
fy: Ynhâld

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Search results
fy: Sykjeresultaten
