Vardot Base Profile (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді
