Vardot Base Profile (7.x-2.5) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
