Vardot Base Profile (7.x-2.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Help
ml: സഹായം

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
