Vardot Base Profile (7.x-2.6) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Highlighted
fa: موارد برجسته
