Vardot Base Profile (7.x-2.6) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Highlighted
hr: Istaknuto
