Vardot Base Profile (7.x-2.6) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
