Vardot Base Profile (7.x-2.61) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Thank you, your submission has been received.
pl: Dziękujemy za wypełnienie formularza, twoje zgłoszenie zostało odebrane.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
