Vardot Base Profile (7.x-2.63) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
