Vardot Base Profile (7.x-2.63) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Thank you, your submission has been received.
cs: Děkujeme, váš formulář byl doručen.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
