Vardot Base Profile (7.x-2.63) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Your search yielded no results
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Thank you, your submission has been received.
el: Σας ευχαριστούμε, έγινε λήψη της υποβολής σας.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
