Vardot Base Profile (7.x-2.63) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Help
se: Veahkki

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat
