Vardot Base Profile (7.x-2.63) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Search results
sv: Sökresultat

en: Your search yielded no results
sv: Din sökning gav inget resultat

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Thank you, your submission has been received.
sv: Tack, ditt inlägg har tagits emot.

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sv: Använd <em>enkla sidor</em> för ditt statiska innehåll, såsom en sida "Om oss".

en: Highlighted
sv: Framhävd
