Vardot Base Profile (7.x-2.65) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Footer
da: Sidefod

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Your search yielded no results
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Thank you, your submission has been received.
da: Tak, din indsendelse er modtaget.

en: Basic page
da: Simpel side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
da: Brug <em>simple sider</em> til dit statiske indhold, som f.eks. en "om os"-side.

en: Highlighted
da: Fremhævet
