Vardot Base Profile (7.x-2.65) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Thank you, your submission has been received.
eu: Eskerrik asko, zure bidalketa jaso da.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
