Vardot Base Profile (7.x-2.65) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Search results
fr: Résultats de la recherche

en: Your search yielded no results
fr: Votre recherche n'a donné aucun résultat

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Thank you, your submission has been received.
fr: Merci, votre soumission a été reçue.

en: Basic page
fr: Page de base

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fr: Utilisez les <em>pages de base</em> pour votre contenu statique, tel que la page 'Qui sommes-nous'.

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page
