Vardot Base Profile (7.x-2.65) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа
