Vardot Base Profile (7.x-2.65) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani
