Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Center
gl: Centrar

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Time
gl: Hora

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: Bottom
gl: Botón

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 week | @count weeks
gl[0]: 1 semana
gl[1]: @count semanas

en: 1 sec | @count sec
gl[0]: 1 seg
gl[1]: @count seg

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Primary
gl: Primario

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Secondary
gl: Secundario

en: Requirements problem
gl: Problema de requisitos

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
gl: Compobar as mensaxes de erro e <a href="!url">continuar coa instalación</a>.

en: Basic page
gl: Páxina básica
