Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Center
ca: Centre

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Time
ca: Hora

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Bottom
ca: Part inferior

en: 1 hour | @count hours
ca[0]: 1 hora
ca[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ca[0]: 1 dia
ca[1]: @count dies

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: 1 year | @count years
ca[0]: 1 any
ca[1]: @count anys

en: 1 week | @count weeks
ca[0]: 1 setmana
ca[1]: @count setmanes

en: 1 min | @count min
ca[0]: 1 minut
ca[1]: @count minuts

en: 1 sec | @count sec
ca[0]: 1 segon
ca[1]: @count segons

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: 1 month | @count months
ca[0]: 1 mes
ca[1]: @count mesos

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Primary
ca: Primari

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Secondary
ca: Secundari

en: Requirements problem
ca: Problema amb els requeriments

en: Installed %module module.
ca: S'ha instal·lat el mòdul %module.

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
ca: Comproveu els missatges d'error i <a href="!url">procediu amb la instal·lació</a>.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Top Bar
ca: Barra superior
