Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.0-alpha2) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Center
is: Miðja

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: Time
is: Tími

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: 1 hour | @count hours
is[0]: 1 klukkutími
is[1]: @count klukkutímar

en: 1 day | @count days
is[0]: 1 dagur
is[1]: @count dagar

en: Left sidebar
is: Vinstri dálkur

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: 1 year | @count years
is[0]: 1 ár
is[1]: @count ár

en: 1 week | @count weeks
is[0]: 1 vika
is[1]: @count vikur

en: 1 min | @count min
is[0]: 1 mín
is[1]: @count mín

en: 1 sec | @count sec
is[0]: 1 sek
is[1]: @count sek

en: 1 month | @count months
is[0]: 1 mánuður
is[1]: @count mánuðir

en: Requirements problem
is: Uppsetningarvandamál
