Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.4) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: 1 hour | @count hours
hy[0]: 1 ժամ
hy[1]: @count ժամ

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Left sidebar
hy: Ձախ կողմնային վահանակ

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Left
hy: Ձախ

en: 1 year | @count years
hy[0]: @count տարի

en: 1 week | @count weeks
hy[0]: @count շաբաթ

en: 1 min | @count min
hy[0]: 1 րոպե
hy[1]: @count րոպե

en: 1 sec | @count sec
hy[0]: 1 վարկյան
hy[1]: @count վարկյան

en: 1 month | @count months
hy[0]: 1 ամիս
hy[1]: @count ամիս

en: Requirements problem
hy: Պահանջների հետ խնդիր

en: Installed %module module.
hy: Տեղադրված է %module մոդուլը։

en: Basic page
hy: Տարրական էջ
