Varbase: The Ultimate Drupal 8 CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.5) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Permissions
br: Aotreoù
