Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.5) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Center
lt: Centras

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Time
lt: Laikas

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Bottom
lt: Apačia

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Requirements problem
lt: Reikalavimų problema

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: All content
lt: Visas turinys

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
lt: Patikrinkite klaidų pranešimus ir <a href="!url">tęskite įdiegimą</a>.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis
