Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.6) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Center
az: Mərkəz

en: Help
az: Dəstək

en: Time
az: Vaxt

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: Bottom
az: Aşağı

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Requirements problem
az: Tələblər problemi

en: Installed %module module.
az: %module modulu quraşdırılıb.

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
