Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.6) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Center
lv: Centrēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Top
lv: Augša

en: Time
lv: Laiks

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Bottom
lv: Apakša

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Requirements problem
lv: Prasību neatbilstība

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
lv: Pārbaudiet kļūdu paziņojumus un <a href="!url"> turpiniet uzstādīšanas procesu </a>.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa
