Varbase - The Ultimate Drupal CMS Starter Kit (Bootstrap Ready) (7.x-3.6) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Center
sv: Centrerad

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Time
sv: Tid

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Bottom
sv: Längst ned

en: 1 hour | @count hours
sv[0]: 1 timme
sv[1]: @count timmar

en: 1 day | @count days
sv[0]: 1 dag
sv[1]: @count dagar

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: 1 year | @count years
sv[0]: 1 år
sv[1]: @count år

en: 1 week | @count weeks
sv[0]: 1 vecka
sv[1]: @count veckor

en: 1 min | @count min
sv[0]: 1 min
sv[1]: @count minuter

en: 1 sec | @count sec
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: 1 month | @count months
sv[0]: 1 månad
sv[1]: @count månader

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Primary
sv: Primär

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Requirements problem
sv: Systemkravsproblem

en: Installed %module module.
sv: Installerade modul %module.

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
sv: Kontrollera felmeddelandena och <a href="!url">gå vidare med installationen</a>.

en: Basic page
sv: Enkel sida

en: Before Content
sv: Före Innehåll

en: -- Select --
sv: -- Välj --

en: After Content
sv: Efter Innehåll
